Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem pc do 30 tisíc jak pracovní nástroj

Dobrý den, nastala doba kdy bych si rád pořídíl nový pracovní nástroj, můj notebook mé požadavky už nezvládá. Pracuji jako průmyslový designer takže Autodesk,programy od Adobe a další, 3d modelováni rendering,práce s videi a podobně. Limit je 30 tisíc, s tím, že časem plánuji druhý monitor. Tak se chci zeptat jakou sestavu by jste my doporučili. Určitě Intel i5 nebo i7 na xeon asi nemám,ssd disk plus klasický,16 Gb ram, zdroj ? a grafika profi nebo herní(rozdíli)? Děkuji

profi grafika= certifikované ovládače,hw akcelerácia AAAlines-,hw openGL overlay planes,>8 hw videooverlay ports,hw glaux/glx/glut acceleration,>8 hw TnL,GLAccum Buffer=kompletná videopamäť ,GLint/Delta Geometry koprocesor štandardnea mnohé iné záležitosti....herná grafika= max 8 hw TnL,AAAlines/openGl overlay planes,GLint/Delta neexistuje,GlAccumBuffer max 4MB,necertifikované ovládače,podpora zameraná viac-menej na herné DirectX a osekané openGl API.....