Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám jednoduchý video editor na úpravu HD mkv souborů...

Hledám jednoduchý video editor, ve kterém se dají upravovat HD mkv soubory a přidat zvuk.
Když upravuji mpeg soubory, tak používám MPEG Video Wizard.
Na úpravu mkv jsem zkusil Avidemux, ale tam je problém, že nejde podrobně pracovat se zvukem (stříhání atd). Potřebuji např. kousek zvuku rozdělit a kousek posunout. Jaký video editor byste doporučili ?

tak to co máš je postačující+ audacity na zvuk
na mkv použij mkvtoolnix pro demuxnutí streamů, pokud to nezvládne samotný avidemux.
po úpravách si to v něm zase muxni zpátky.

edit// ono v tom avidemuxu popř. oblíbený videoeditor, pokud je editační problém, by to mohlo stačit přebalit do avi, mpeg kontejneru, pokud podporuje ty streamy (audio i video- kopie, kontejner avi)