Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows se nespustí

Ahoj, mám menší problém. Když spustím počítač tak windows normálně najede do přihlašovací obrazovky a po zadání hesla k účtu se objeví pouze černá obrazovka. Když ale windows spustím v nouzovém režimu tak vše najede. Co mám dělat? přeinstalovávat windows se mi nechce :/ díky

před vypnutím PC jsem použil program CC Cleaner

-a práve ste našli dôvod, prečo sa vám "Nespustí Windows"..
-až to opravíte tak radím CCleaner nadobro odinštalovať z PC a viac sa k nemu nevracať..
-ak chcete prečistiť registre tak jedine MalwareBytes Anti-Malware(MBAM) programov..
-CCleaner je úplne k ničomu..vždy niečo v PC podrbe. Pri čistení väčšinou toho zmaže buď príliš málo, alebo naopak príliš veľa..
-keď som naposledy já používal CCleaner, tak som musel dávať nový OS..

Když ale windows spustím v nouzovém režimu tak vše najede. Co mám dělat?

spustit prohlížeč událostí, v něm protokoly windows - systém: podle času zkontrolovat, co hlásilo chyby při normálním spuštění.
spustit nějaký správce startup položek, třeba ms autoruns, řešit co se spouští z větve "run" a jaké startují cizí "services" ne od ms.

cclenaner a podobné hloupé nástroje nic z toho sám vyřešit nedokáže.