Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film nevejde na cd

ahojte..Mám problém.Nutně potřebuju vypálit film na cd. Na DVD bohužel ne. A ten film má 704mb..A nero mi samozřejmě hlásí že to tam nevejde..Existuje nějaký způsob jak film upravit aby tam vešel?? díky..

Nie overburn. Nový Nero 6.6 Podporuje krátke ukončovacie stopy. Na CD sa vojde až 715 MB. Mám to overené pri napaľovaní vlastného CD.
[http://img174.imageshack.us/img174/4264/schrnka02uc 0.gif]
Treba zaškrtnúť voľbu Povoliť vytváranie krátkej ukončovacej stopy. Podporuje to každá mechanika. Potom treba pri vypaľovaní nastaviť DAO (Disk at once, Disk najednou) a samozrejme disk sa musí pri vypaľovaní uzavrieť. Funguje to na 100 %.