Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Film nevejde na cd

ahojte..Mám problém.Nutně potřebuju vypálit film na cd. Na DVD bohužel ne. A ten film má 704mb..A nero mi samozřejmě hlásí že to tam nevejde..Existuje nějaký způsob jak film upravit aby tam vešel?? díky..

- zkusit jiné medium nebo jinou vypalovačku - pomocí overburn bys to měl být schopen na CD nacpat
- existují i média 800 MB - ale zase by mohl být problém s jejich načtením jinde
- jinak ten film oříznout - ale nenapsal jsi, v jakém je formátu.

Pozor. Ty to uvádíš jako dvě možnosti, ale overburning musí použít v každém případě. Vše co je nad těch 703 MB se musí "přepalovat".
Tedy existovala by možnost vypálit to bez overburningu. A sice jako tzv. "mode2cd". To by ale na tazatele byl moc tvrdý oříšek.

Nie overburn. Nový Nero 6.6 Podporuje krátke ukončovacie stopy. Na CD sa vojde až 715 MB. Mám to overené pri napaľovaní vlastného CD.
[http://img174.imageshack.us/img174/4264/schrnka02uc 0.gif]
Treba zaškrtnúť voľbu Povoliť vytváranie krátkej ukončovacej stopy. Podporuje to každá mechanika. Potom treba pri vypaľovaní nastaviť DAO (Disk at once, Disk najednou) a samozrejme disk sa musí pri vypaľovaní uzavrieť. Funguje to na 100 %.