reálně funguje jako 2-jádro, architektura "bulldozer" sice ukáže 4 jádra, ale reálně bude fungovat jako dvoujádro. I ten výkon tomu bude odpovídat.
Celé to je o mixování pojmů "jádro/modul/hyperthreading", kdy právě tzv. modul (sestava dvou AMD jader) AMD má blízko k jádru s HT (virtuální 2 procesory či jádra) jak jej chápe Intel. Že na to jdou každý z jiné strany (technicky i marketingově), je jen technikálie, která nijak nepopírá tristní výkon AMD. (celé to píšu spíše pro tazatele, u tebe jsem naprosto přesvědčen, že tyhle věci znáš)
edit: velmi dobrý popis architektury je zde, včetně vysvětlení proč modul nelze chápat jako plnohodnotná 2 jádra: http://diit.cz/clanek/pripomenuti-mikroarchitektur y-bulldozer