Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci novych windows 7 se nezobrazuje HDD D:

Zdravim,

Nainstaloval jsem nove windows 7 home professional 64x verzi a po spusteni pc se mi zobrazuje jen disk C ... a po D jakoby se zem slehla, pritom tam podle me nekde musi byt, protoze disk jsem mel rozdeleny na 500 gb a 500 gb a ted tam je jen ten C ktery ma 500 gb.. tudiz druha polovina chybi... neformatoval jsem to D ani nic jineho s nim pri instalaci nedelal....

poprve jsem instaloval windows 7 basic 86x nez mi kolega poradil ze lepsi je professional a ze jestli se mi to seka, coz sekalo, tak ze to mam asi 64x ... nicmene u te verze se mi to D zobrazovalo normalne a nebyl problem, tak nevim co ted delat...

prosim vim ze to je mozna k smichu pro odborniky ale ja jsem na to fakt strevo a zena me zabije jestli to D nenajdu protoze na nem zustaly fotky ze svatby .. nic jineho jen ty fotky, protoze jsem to mazal uz pred tou reinstalaci a ty fotky tam dal jelikoz mi bylo receno ze se s tim D nic nestane kdyz budu instalovat a pracovat jen s tim diskem C pri te instalaci..

Diky ra radu
Změna kategorie, původně: Software (karel)

no pravdou je ze jsem za nej neplatil ale je od kolegy z prace ktery to kupoval jako original... jeste jsem tam neinstaloval cestinu protoze jsem si hned vsiml ze tam chybi to D: a nevedel jestli to zas nebudu muset preinstalovat..

zadal jsem ten prikaz a tam je jen to C: a DVD rom ...

budu muset mno... urcite mam protoze jeste dneska rano tam bylo 500 + 500 gb ... nemyslis ze by pomohlo to zase vratit do te predchozi verze co jsem tam mel? tim myslim ten windows basi 86x ...tam jsem zadny problem nemel...ale to je blbost co, spis se to ted nejak cele zmenilo..

no tak to nechapu...kdyz otevru pc tak tam je jeden HDD 500 GB...ale pred tou instalaci windowsu jsem mel v Tento pocitac disky 2 a kazdy po 500 gb... a mel 800 gb vyuzite pameti nez jsem to pred tou instalaci mazal... takze to je asi nejak primo v tom Pc? ja fakt nevim..jsem fakt amater na tohle

Spatne jsem se vyjadril... na C bylo 400 gb vyuzite pameti a na D nejakych 350... takhle mi to fungovalo 6 let az do te preinstalace windowsu... nikdy s tim zadny probem nebyl. i kdyz se mi vratil pc z opravy kde disk formatovali (asi pred rokem) tak tam bylo jak C tak i D