Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada, čo s batérou?

Ahojte, omylom sa mi vybila batéria na notebooku na 0% a teraz sa nechce vôbec dobiť.... nemáte nejaké rady ako by sa to dalo napraviť? Už predtým mi išla batéria zle - nedobíjala sa už na 100% a predtým ako sa vybila na minimum sa vypol PC celý
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ahoj tak zaprvé,
při kompletním vybití baterie se ti musí vypnout PC celý, dojde mu šťáva, ztatí energii, prostě umře ... je jedno jak to chceš nazvat.

1) nabíjí se baterie, když do něj strčíš nabíječku?
2) zkus ho nechat vypnutý a v nabíječce alespoň 3 hodiny... nabila se baterie nyní?
3) pokud potíže přetrvávají, dej to na reklamaci pokud jí nemáš nejspíš to bude chtít novou baterii :-)