Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi HDD

Ahoj, mam takovy pro me zahadny problem :D.... mam externi HDD Maxell 750gb.. je funkcni ...ALE pripojim ho k PC a televizi pouze prez kabel co mam od kamarada pujceny... prez zadny jiny ho nepripojim. koupil jsem uz 3 kabely pokazde v jine prodejne ale pripojim ho pouze prez ten kamaraduv ...cim to je?
predem dekuji za pomoc

A co očekáváš, že ti odpovíme, když se ani neobtěžuješ nám nějak specifikovat kabely, které fungují a které ne? Délku, sílu a podobně (nejlépe snad foto, na kterém by byl vidět konektor pro disk, přibližná tloušťka kabelu a přidat délku kabelu...).
Nebo si snad ymslíš, že tady máme křišťálové koule?

... poněvadž by při chúzi cinkaly a mohly by se rozbít, že jo? :-D

Kontrolní dotaz č.1 pro tazatele: pojmem "nepřipojíš" máš na mysli co:
- konektor nejde zasunout?
- konektor zasunout jde, ale TV ten disk "nevidí"?
Kontrolní dotaz č.2: Jak dlouhý a silný jsou ty kabely?