Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koder a dekoder analogoveho signalu na digitalny

Zdravim,

potrebujem poradit :) ake zariadenia pouzit ak chcem vysielat video output(analog signal) zo zariadenia do TV ktory mam na inom mieste v SR ... cize analogovy signal kodovat do digi podoby a potom pri TV rozkodovat a pustat do TV cez video in ...
CIze asi by to malo byt zariadenie do ktoreho pichnem video otput, nastavim mu ip, v routry otvorim porty ... doma zase nastavim to zariadenie nech sa napaja na tu IP ...

dakujem

ty vogo :)
ja som si myslel ze take zariadenia nebudu az take drahe :) to sa mi asi viacej oplati kupit nejake mini pc ktore bude sluzit ako klient cez soft ...
aby som bol presny ide o prenos vystupu z kameroveho DVR ... nechcel som ist cestou PC lebo to ma byt pre starsieho cloveka ... ale vidim ze to bude asi najlacnejsie a najjednoduchsie riesenie ...

klient může být klidně nějaké Raspberry (pokud má hw podporu pro dekompresi h.264).. ale problém je encoding ;-)

A pokud máš kamerovku, tak v dnešní době je vše IPčkové, případně kvalitní analogy mají IPčkový DVR, takže žádný problém s konverzí na IP nevidím. Ale opět to z tebe leze jako z chlupatý deky, takže řešení je (opět) v nedohlednu..

samozrejme je DVR v siti i na internetu, tu spis islo oto ze stary clovek neumi ovladat PC proto sem to chctel resit pres decode/encode ze mu to na TV vstupu bude bezet non-stop jenom prepne na TV cojavim na AV1 a ma obraz z kamer ...
ale kdyz je to tak drahy reseni pak mu tam dam zrejme mini pc uchitim ho na vesa drzak a nainstaluju tam klienta ...