Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neoriginální nabíječka

Dobrý den,
chci se zeptat či spíše poradit. Zkoušela sem nabíjet pc jinou nabíječkou než je originální k mému pc. A asi sem to úplně podělala. Konektor byl větší a ta dírka do které se strká nabíjecí konektor se roztáhla a už tam nemůžu ani originální nabíječku zapojit protože, z tama vypadává tudíž se nenabíjí... :-/

SEM Idiot, že jsem to vůbec zkoušela !!! Prosím, prosím nevíte někdo co se stalo a jak to spravit. Mockrát děkuji za odpověď.

loading...

Zober baterku a skontroluj to zvnutra ci to je prasknute alebo co. Mozes skusit ten kontakt ohnut tenkym srubovakom zas nazad, ak ale je prasknuty konektor tak to nepomoze potom sa musi vymenit konektor. Zvladne aj kutil ktory ma pajkovacku a vie rozobrat notebook, alebo servis.