Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlomeny Jack ve zdířce pro sluchatka

Dobry den,
mam notebook HP probook 4530s, zlomil jsem si jack od sluchatek ve zdirce a diky tomu mi ten nejdou ani reproduktory, jsem v zahranici a nedostanu se ted do zadne opravny, neznate nikdo nejaky sikovny program na vyrazeni vstupu sluchatek, nebo tak neco podobne? mam win 7 pro

Moc dekuji za radu.

Nedavno jsem tohle resil u nejakeho Asus NTB, zustal uvnitr ten predni dil jacku. Rozebrat, vyndat desku s konektorem, a z druhe strany vystrkat jehlou ven. Zrovna u toho Asusu dost prace s rozebranim do te miry aby se ke konektoru slo vubec rozumne dostat.

na kusok drievka (rovno zlomene sparatko) dat trosku sekundoveho lepidla prilepit a vytiahnut von. Je pri tom ale velmi velke riziko ze si zaseres konektor lepidlom, pripadne prilepis aj to sparatko aj ten zbytok jacku o konektor uplne. Ak mas dobry sekundak (gel) a das tam fakt len milimetrovu kvapocku do stredu, tak by to mozno slo.

Co sa tyka rozchodenia zvuku, skus si v ovl.panely - zvuky - prehravacie zariadenia prepnut vystup na repro, ak to tam ide. pripadne ak mas nejaky ovladac zvukovky tak tam deaktivovat detekciu jacku. U notebookov to ale vacsinou takto nejde, ale pozri si jak to je u teba