Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zachrana dat z nefunjcniho w7

Abhijit, prosimvas nedavno mi tady bylo porazeno jak preinstalovat operacni system na ntb. Vse bylo tak jak popsali.az na to ze si vyrobce nebo je w7 selhal u proggramovani a kdyz jsem teda preinstaloval w7a aktualizoval pc a nasledne vypl pc tak zacala aktializace w7 ktera stala na 1. Procenti pres 4hodiny. Ted mam v planu zkusit to znovu ale jeste predtim bych si chctel vytahnout data ktera jsem si nikam jinam neulozil.
Pc nejde ani v nouzpvem rezimu kousne se pri nejakem nacitani. Vbeznem zapnuti to najede do ...ani nevim jak to pppsat je tam jen kurzor a neco jako prihlasovaci pozadi ale bez uctu.
Chctel bych zkusit jeste jeden nouzovu rezim nebo jak se to jmenzje je to naky takovy ktery nenajizdi do w7 je to jedna otevrena slozka a za ni je cerne pozadi vypada strasne jednoduse snat nekdo tusi co myslim nebo nakou lepsi variantu jak se dostat k datzm. Dekuju vsem

1) nabootuješ z live cd (linux, hirens, antivirové boot cd) a data vykopíruješ na externí disk.
nebo
2) vytáhneš disk, připojíš jako druhý k nějakému stoláku, vykopíruješ ven data.
nebo
3) pořídíš si nový systémový disk třeba ssd, starý disk připojíš později jako datový.

(píšeš jak dyslektik, moc nevěřím v úspěch)

V tom prihlasovacim pozadi, nefunguje ctrl-alt-del? Ak ano je tam spravca procesov? Ak ano co sa stane ak das spustit proces explorer.exe ?

Neviem o rezime co najizdi do zlozky. Nabootuj nejaky live linux napr. ubuntu.cz z USB sticku alebo z CD, a vykopiruj si data. Ak si ale spustal recovery tak to ti data uz davno prepisalo.