Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email - a jeho zdroj

Ahoj,muže mi prosím nekdo vysvetlit,proč,když mi prijde email, tak v jeho zdroji a hlavičce se píše : odesílatel , hned podním nejméne 3x received s neznámou emailovou adresou a až úplne naposledy moje emailová adresa ?:?: Moc počítačum a síti nerozumím :-[ Dekuji za odpoved :-)

Když odešleš e-mail, prochází několika poštovními servery, podobně jako dopis projde přes několik poštovních úřadů.
Každý z těch poštovních serverů nasměruje e-mail na nejbližší volný ve směru, kam má e-mail dorazit (routování). A současně každý server zanechá v hlavičce záznam o tom, že přes něj e-mail prošel.