Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výměna zdroje pro značkovou sestavu

Dobrý den. Vlastním http://www.euronics.cz/stolni-pocitac-lenovo-ideac entre-h535-twr-a8-6500-8gb-500gb-dvd-r-rw-r7-240-2 gb-w8-1-lnv57324743/p367141/ a nějakou dobu plánuju koupi nové grafické karty a zdroje ... chci se ale zeptat ... právě tady sem někdě četl že může být problém se zdrojem který si koupim protože si výrobci těhle sestav nechávají dělat svoje vlastní. Ke grafice GTX 750 ti jsem se rozhodl koupit si http://www.alza.cz/corsair-vs450-eu-024-d1991107.h tm a pak jsem četl o nějakých verzích ATX. Rád bych věděl váš názor protože bych si ted rád už koupil zdroj a zapojil si ho a příští měsíc by mi měla řijít karta, tak abych jí tam už jen vložil a mohl něco dělat. Předem děkuji za odpovědi a rady :) . A eště ... výrobce udává že v sestavě je 2x 4GB RAM, ale když sem se koukal dovnitř tak jen jeden slot ramky je plnej... takže asi jedna 8GB ... má smysl k tomuhle slabému PC dokupovat rovnou třeba ještě jednu 8GB RAM ?

počítače se nekupují ve vetešnictví jako cenově optimalizované skládačky z noname dílů.
jo ty už sis tu sračku koupil a teď půlku dílů nahrazuješ - fak chytré, to se ohromně vyplatilo.

zatížitelnost zdroje poznáš podle štítku - podíváš se na 12V větev.

S nákupem tohoto počítače obdržíte zdarma licenci NortonTM Internet Security na 1 rok.

ten shit jsi doufám hned odinstaloval.

Měl sem velice slabý PC ! Athlon dvoujádro na starem socketu o 2.7 a 2 GB ram kartu sem si koupil asi v osmí nebo v devátý třídě tehdá nějakou G210 1GB od asus ... našel sem si práci a tenhle pc na ní prostě nestačil ... po maturitě jsem si koupil cenově dostupný lenovo který to zvládá vpohodě. Ted mi vydělává na nové komponenty. A ano vyplatilo se to a chytré je odsuzovat někoho za to že neměl někdy lepší finanční možnosti. Čas tlačil a sem za to rád. Ano odinstaloval Norton sem okamžitě odinstaloval. Jinak díky za odpověď :) :) :)

No tyhle sarší komponenty přijdou místo komponentů do staršího pc který sem přenechal o hodně mladšímu bráchovi ... Na tom starym PC hry jako Assassins creed 2 a GTA IV na nejnižší docela jedou tak třeba pojedou trošku líp a jemu to stačit bude. Ta noname mrdka zvládá slušně AC Blak flag ... multiplayer téměř na max .. a novější hru jako třeba Far cry 4 taky docela obdivuhodně. Samozdřějmě AC Unity na lowest settings .. uplně totálně nehratelné... každopádně moc díky.