Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program SpyDawn nelze odstranit:(

Měl bych takový dotaz... Neznáte někdo program Spydawn? Já ani nevím jak, ale dostal se mi do počítače, neustále mi hlásí něco jako varování liště ikon, ať si stáhnu plnou verzi, ale nechci, hlásí mi to každých asi půl minuty a už mě nebaví to vykřížkovat. Odinstaloval jsem ho, ale stále mi to hlásí? Jak mám udělat, aby mi to už nehlásilo?

Zdravím všechny. Rád bych vám poradil zcela jednoduchý program pro adstranění toho shitu spydawn. Otevřete si třeba www.stahuj.cz, nahrajte si program superantispyware. Postup je obdobný jako u Ad-Aware SE. Mám s ním skvělé zkušenosti. S mým plným 250GB diskem to sice trvalo dost dlouho, ale výsledek je výborný. Po restartu je spydawn pryč. A funguje i na jiné obdobné šmejdy. Doporučuju.