Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sloty Paměti RAM

Dobrý den
chtěl jsem se zeptat...
Mám PC a v něm možnost mít 4x slot na RAM Paměti, ale jsou tam jen dva (Pro dvě RAMky)
Nevím jestli je to blbá otázka, ale šlo by nějak přidat i ty zbylé dva? Někde v servisu nebo tak?
Děkuji.

Menší info zák. desky:
jrY

• Proc se ridis "TRIAL" verzi programu?

Mám PC a v něm možnost mít 4x slot na RAM Paměti, ale jsou tam jen dva

• Jejich tam tolik, kolik jich vidis na <zakladni desce>, tim programem se nerid, neukazuje vse, jeste k tomu v "TRIAL" verzi.

TyP nazev tvé zakladni desky je jaky?

no ale pokud to chápu dobře, tak ta deska je opravdu dělaná na 4, ale jsou tam "připájeny" jen dva držáky, takže čistě teoreticky by tam 4 být mohly (deska by to zvládla), ale někdo by je tam musel "dopájet", což je prakticky nerealizovatelné, páč příslušnou technologií s patřičnou přesností ASI disponuje jen výrobce, tedy výrobce používá stejnou komponentu, ale osazuje ji dle požadované konfigurace dalším rozšířením

tedy odpověď bude nejspíše, ne není to realizovatelné