BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
• Proc se ridis "TRIAL" verzi programu?
• Jejich tam tolik, kolik jich vidis na <zakladni desce>, tim programem se nerid, neukazuje vse, jeste k tomu v "TRIAL" verzi.
TyP nazev tvé zakladni desky je jaky?
no ale pokud to chápu dobře, tak ta deska je opravdu dělaná na 4, ale jsou tam "připájeny" jen dva držáky, takže čistě teoreticky by tam 4 být mohly (deska by to zvládla), ale někdo by je tam musel "dopájet", což je prakticky nerealizovatelné, páč příslušnou technologií s patřičnou přesností ASI disponuje jen výrobce, tedy výrobce používá stejnou komponentu, ale osazuje ji dle požadované konfigurace dalším rozšířením
tedy odpověď bude nejspíše, ne není to realizovatelné
Taky myslím,že to nebude po pouhém dosazení patic funkční.Na dvou kouscích plastu by se nic neušetřilo a nemělo by smysl dělat dva typy desek.
To nie su kusky plastu ale konektory so stovkami (pozlatenych) pinov. Usetrit sa na tom urcite da (napr. tipujem 2x20centov apod)