Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem software pro tvorbu katalogů

Dobrý den,

vytvářím v Excelu katalog pro cca 10000 položek. V současné době bych ho potřeboval "povýšit" na úroveň, kdy bude kromě popisného textu obsahovat i obrázky.
Excel se mi již nezdá úplně vhodný, do Accesu se mi nechce pro problémy s instalací runtime verze na stanicích uživatelů (v převážné většině jsou to běžní uživatelé).
Čili hledám nástroj pro tvorbu katalogu s podmínkami: zvládnout cca 10000 položek, zpracování grafiky, jednoduchá distribuce na klientské stanice (exe, html...).
Máte někdo zkušenosti?

Děkuji předem

Martin

ad "někdy se tak koukám, na co všechno se ten Excel používá..."

hodně mi pomohly stránky pana Číhaře www.dataspectrum.cz, které považuju za bezkonkurenčně nejlepší co se týče informací o Excelu

ad "kolik na to můžeš věnovat..."

firma řešení potřebuje, takže myslím, že 20,000 bych obhájil, ale nejsme moloch, který může vyhazovat peníze jako banky nebo pojišťovny ;), takže bych rád našel levné řešení (jsem prostě loajální)

děkuji