Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk závěrky u tabletu

Zdravím. Dnes jsem pořídil mi a přítelkyni tablet. No ale cose stalo. Nejde nám ani jednomu vypnout zvuk fotoaparátu. Můžu ztlumit zvuky ale zvuk tam stejně je. V menu foťáku nic není. Jedná se o tablety GOCLEVER Insignia 785 PRO a Lenovo A3000. Oba mají JB 4.2.2 .. Hodlám ale GOCLEVER upgradnout na KK 4.4.x .. Neví někdo jak ztlumit ty zvuky ? Děkuji

Nevím, jak u těchhle zařízení, ale u "nevypnutelných" zvuků by možná mohlo zabrat vypnutí tónu výstrahy (pokud tam něco takového je). Vypnou se tím ale i jiné zvuky.
Ale to jsem zkoušel u Symbianu, je mi jasné, že u Androidu může být vše jinak.