Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná obrazovka po opravení v servisu...

Dobrý den už jsem tak před 2 měsícemi psal sem že mi blbne obrazovka 24-benq-rl2455hm-d414291.htm Před ní jsem měl obrazovku 1280x1024 byla v poho na té nové mi blikají černé čáry. Tak jsem se rozhodl že obrazovku reklamuji a dnes mi přišla a v listu bylo napsáno : Popis závady přes obrazovku se zobrazují světlé pruhy. Zjištěná závada : Pruhy v obraze Popis opravy : Výměna LCD panelu, test OK no ale ty čáry tam furt jsou kamarádí mi říkaly že to může být např. Elektřinou, grafikou atd nevím si rady....

Nemusí to být jen monitorem - taky může zlobit datovej kabel, mít špatnej kontakt s konektorem na grafický kartě, vadnej celej výstupní člen na grafice, ...
Vyměň kabel (případně zkus jinej typ - např. HDMI místo VDI, nebo jak to máš zapojený), zkus monitor na jiným PC, přines si k PC jinej monitor - zkrátka kombinuj, abys zjistil, co zlobí.

Skoušel jsem všechny kabely a teď jsem na svém starém monitoru funguje perfektně ani jedna čára a v alze to skoušeli na svém pc a prý tam nic neměly no každopádně znova to reklamuji protože to mým PC není protože starý monitor funguje takže je to monitorem jde nějak zařídit aby mi třeba po pár vracení vrátili peníze ? protože tam furt nechci jezdit jak debil.

Ještě ten monitor opravdu zkus na jiným PC. Pokud jim to tam fungovalo, může to fakt zlobit jen Tobě, třeba je nějaká nekompatibilita (nebojánevímco) mezi grafikou a monitorem.
Pokud jim to zlobit nebude, peníze Ti určitě nevrátí - a možná je budou chtít po Tobě jako poplatek za neoprávněnou reklamaci.