Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jakou z těchto laserových tiskáren?

Dobrý večer,
opustila mne tiskána a chci zakoupit novou v ceně cca 2500+ -. Na staré tiskárně Lexmark jet printer 1000 mi vadilo zasychání inkoustu a tak bych vzhledem k poklesu cen zkusil laser. Už jsem si všiml, že Lexmark není příliš doporučovaný, netuším však proč.Tisknu velmi málo, ale jako na potvoru když není čím, tak je něco potřeba a otravovat sousedy je trapné a v zaměstnání nelze.Vyhovět by měly i ty nejlínější typy, pokud někdo zná něco co by tuto nabídku doplnilo, budu rád za tip. (T.I.Pa nee :-D)

Canon LBP-2900
product.jsp

Minolta PagePro 1350W
http://www.levnejitonejde.cz/frontoff/552021%20Koni ca+Minolta%20P5250217200%20PagePro+1350W.html

Canon LBP 2900
http://www.nejlepsiceny.cz/laserove-cernobile-tiska rny/canon-lbp-2900.html

Laserová tiskárna Lexmark E120, A4, USB 2.0
http://www.lan-shop.cz/tiskarny-laserove/lexmark/30 492

SAMSUNG ML-1610,
http://www.westech.sk/showdoc.do?docid=59&product=9 529

Samsung ML-2010P
samsung-ml-2010p

HP 1020 NE a jeste jednou NE!!! Dve ze tri techto tiskaren maji problemy s komunikaci s PC. Jako spicku ledovce doporucuju precist diskuzi na czechcomputeru k tomuto produktu.
Sam jsem ji mel tu "cest" rozchazet v nekolika exemplarich. Kvalita tisku nevyvazi pripadne problemy. Kram zatracenej...]:(

Nie som sice expert na tlaciarne a tychto tlaciarni som predal ak si dobre pamatam len 4ks ale nejake skusenosti s nimi mam. Jeden Lexmark sa mi vratil do tyzdna na reklamaciu. Vraj tlacil tak, ze vynechaval. Tlaciaren sa vsak u mna spravala standardne a po vytlaceni 100 testovacich ks stranok som ju vratil spat. Odvtedy sa zakaznik nehlasil. O dalsich som ani nepocul. A pritom jedna uz skoro rok bezi vo firme kde jej davaju pomerne dost zabrat (velkoobchod so satelitnou technikou) a myslim, ze aj za hranicu naco je stavana. 2900 som poslal za minuly rok prec asi 5-6 a neboli s nimi ziadne problemy. Zda sa mi, ze aj po jednom kuse zo Samsungov ale tie len nejako preleteli cezo mna takze mi nejako zvlast neutkveli v pamati (na Lexmarku a Canone som uz menil toner).

Někde jste byl v poradně označen za experta na tiskárny

Lidi si navymýšlí...

Proč je lexmark tak nepopulární?

Zejména kvůli (ne)spolehlivosti. On za to ani moc nemůže - vyrobil tiskárnu, která se dávala k PC sestavám zdarma a v Makru se prodávala za 1Kč. A když je něco zadarmo, tak to lidi berou. :-) První rozčarování bylo, že do toho náplně stály přes 1200Kč a druhé, že zasychají (třetí pak, když jim při reklamaci vrátili korunu). Tak přibližně od té doby má Lexmark špatnou pověst.
Já se zkušenosti s touto značkou z poslední doby sloužit nemohu - zkrátka Lexmark nedělám.
Nicméně Samsung je opravdu kvalita za super cenu. Když pominu to, že je při tisku hlučnější, než většina HP, nemám mu co vytknout. Zatím neudělali tiskárnu, která by byla vyloženě průšvih (narozdíl od HP) a když k tomu připočteme ještě fakt, že většina majitelů Samsungů šetří a tudíž používá neoriginální spotřebák, je spolehlivost této značky skutečně výjimečná.
Ukončím svou chválu značky Samsung: pokud jde o levnou tiskárnu domů, tak Saamsung. Pokud jde o výkonnou tiskárnu do kanceláře, tak HP.
Minoltám, Brotherům a Lexmarkům se vyhnout (Minolty - mizerné ovladače, drahý provoz Brothery - vysoké náklady na provoz a jen průměrná spolehlivost a Lexmarky - viz. výše).

Když tak čtu ten popis lexmarku za 1kč tak to asi byla ta moje zesnulá:)) jen jsem do ní "lil" inkoust, nic jiného takže to se dožila docela vysokého věku.Měli jsme ji cca 6 let a to jsme ji dostali jako použitou, právě kvůli té drahé hlavě. Lihová lázeň ji vzpamatovala. Budiž jí sběrný dvůr lehký.