Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná sestava, kravina ?

Zdravím. Nudil jsem se a tak jsem si řekl jestli bych zvládl vytvořit co nejlepší pc do 12 000. Prosím poraďte mi jestli jsem udělal něco špatně, případně pár komponentů vyměnit. Chtěl bych aby se na něm dalo aspon ještě pár let něco zahrát. Takže muj dotaz zní:

A) Rozjedu na tom dnešní hry, a jestli ano tak na jakou kvalitu. (1 monitor, 1920x1080)
B) Jak dlouho ten pc bude zvládat nové hry (je jedno na jakou kvalitu stačí na medium nebo low, pořád lepší než konzole)

CPU AMD8350-3 632 Kč
GPU MSI R9 280 Gaming 3G-3 632
ZDROJ:Zalman ZM600-GSII 600W-1 309 Kč
RAM: Kingston HyperX Beast 8GB-2 144 Kč
SKŘÍN:nevim- asi 600kč
OS: 0kč už mám
HDD: Mám

Celkem cena asi 11 317 komplet, mám ještě jeden low end PC a pokud by pasovaly ramky a skříň tak by to dělalo 8 537 což není moc.
Jak je to do budoucna s upgradem ? Musel bych vyměnit všechno nebo by např. stačila grafika ?

Celkom fajn zostava = lepsia stredna trieda a podla mna snou urcite spustis nove hry na strednej a vyssej kvalite alebo najvyssej. Zalezi aka hra ;-)
Ale zabudol si napisat Zakladnu dosku !
Ak chces do buducna upgrade tak to vsetko zalezi od tvojej Zakladnej dosky a zdroju. Ale inak je to fajn zostava tak na hry postaci na par rokov dopredu. Ak budes casom kupovat vykonnejsiu VGA alebo dalsiu grafiku (2 na jednej doske) tak je dobre mat zdroj s vacsou kapacitou napriklad 700 WATT znacky Enermax, Seasonic alebo Corsair,,,