Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Office Enterprise CZ

Zdravim borci, nevedel by mi niekto vysvetlit a poradit s tymto problemom. Nainstaloval som si Office Enterprise (Windows xp sp2) a fici mi bez problemov na administratorskom konte. Kdezto na kontach s obmedzenim mi furt pri spustani vyhodi okno zhromazdujem informacie a instalacia office. Predtym som mal 2003 a ta fungovala bezproblemov na vsetkych kontach. nevie niekto nahodou ako by som tento problem vyriesil. Dakujem

Pretoze pristupy od MS nefunguju. Ved ti to pisal uz vyssie ze skusal nechat dobehnut a nic sa nezmenilo (ani sa necudujem, to je u MS produktov totiz standardny stav :-)). Ako dalsi priklad "postupov microsoftu" posluzi napr. z davnejsej minulosti pokus nainstalovat office 97 na Win2000. Z dovodu dementnosti Win2000 sa vytvoria v tom pripade nahovno asociacie, a kazdy subor sa otvara 2x (vcetne debilneho okna "ma sa vytvorit duplikat toho suboru?" pri kazdom otvoreni office dokumentu). Riesenie podla supportu MS: "Kupte si Office2000". :-D Lol, tak to je fakt riesenie, ale MS support nam uz nechcel poskytnut na nakup potrebne prachy na 50 ci kolko zbytocnych licencii Office2000 :-). Samozrejme stacilo zmodifikovat asociacie k .doc, .xls, atd.

Ci nahodou nebude zas problem v tom, ze nejaky vista-like office ma problem s WinXP a "pristupy od microsoftu" funguju len na viste. Admin prava by som skusil docasne pridat a uvidi sa.

Lol tak tie office97 si do W2k mozno instaloval, ale nepouzival si to, ptz Win2000 prida do asociacie automaticky %1 vzdy a vsade, takze to muselo blbnut vzdy a vsade. Neverim ze by to bolo len v nemeckych Win2000. Off97 boli instalovane do W2k SP4. A potom si poklep mysou na nejaky subor ".doc" a pozeraj co vyleti za okno.
P.S. mozno si o tom ani nevedel ptz. pouzivatelia poslusne pri kazdom otvoreni .doc odklikavali ze "nie", nechcem vytvorit kopiu toho suboru :-D

P.S. mozno si o tom ani nevedel ptz. pouzivatelia poslusne pri kazdom otvoreni .doc odklikavali ze "nie", nechcem vytvorit kopiu toho suboru

:-D to je docela možné. Když o tom tak uvažuju asociace jsem nezkoumal. Z Office 97 jsem ale do Win 2000 instaloval pouze Access, ne celé Office (takže pokud problém dělá Word, neměl jsem šanci ho potkat).