Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava u CZC

Zdravím,

Jednoduše bych se tady chtěl zeptat na nějaké zkušenosti se sestavením PC u CZC... hodně se tady zmiňuje a tak mě zajímá, jestli je to kvalitní služba a vyplatí se. Případně jestli někdo raději doporučuje poobjednávat stejné komponenty po různých prodejcích (tím ušetřit v mojem případě nějakých 300-600) a za rozdíl v penězích sehnat nějakého známého, který to zvládne (případně najít návod a sestavit sám - nejsem úplné nemehlo... asi bych to zvládl, ale nemám odvahu moc).

Díky za názory

díky za odkaz... po tomto a přečtení různých ohlasů zákazníků (a ano, vím, že se ozývají pouze negativní, protože lidé bez problému si produkt užívají) budu hledat nějaký jiný servis, který mi (i kdyby třeba za příplatek) prozkoumá jednotlivé komponenty a PC sestaví.

Pokud máš nějakého kamaráda co to umí, ať ti to složí a můžeš se k němu na to jít podívat. Pokud si na to netroufneš ty ani kamarádi, nech si to sestavit třeba u toho CZC.
Jinak není to nic složitého, zkoukni nějaký návody a můžeš to zkusit.