Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak připojit druhý disk na kterém je taky OS?....

Dobrý den....můj problém je následující....mám 2 počítače.

1. Pentium 1.9 ghz,1giga ram ddr 400,MSI K7N2,HDD ST3120026A 120 giga, ATI Radeon 9000.......Je na něm original WIN XP......

2. AMD64 3200+ Venice 939,1giga ram DDR 400,ASUS A8N5X,HDD ? 160 giga, ATI Radeon X850XT 265 mb...ne kterém není otiginal OS........

a mám tento plán, vzít HDD z original WIN XP z 1. PC a přendat ho do 2. PC..+ paměti.....

otázka?... :stačí, když ten disk pouze vyměním?...ten druhý disk, co je větší vlastně nepotřebuji, takže mi de o to, zda je pouze vyměním, nebo jestli se tam něco nastavuje?....
Asi se budou muset stáhnout ovladače na tu grafiku, desku a na vše....????, jelikož ty ovladače zůstaly na tom starym disku, který nepotřebuji....!! :-?

doufám , že s te někdo pochopil , o co mi jde.....:-[

předem díky za odpově´d....

Ono to často jde ! Viz odkaz od hosta. Chce to připravit si ovladače chipsetu, grafiky, zvukovky a v nouzovém režimu je ve správci zařízení odebrat ( v nouzovém režimu jsou vidět i zařízení, která byla někdy dříve v PC). Po přehození disku si Windows chybějící ovladače vyžádají. Nejlepší je řešení od JaFi. Na 100% to samozřejmě není, ale za zkoušku nic nedá. Pro jistotu zálohovat cenná data ( ale to by měl mít v každém případě).