Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GK jede na 99-100% v klidném stavu

Zdravím,
mám problém (nečekaně :D ) zapnu PC, nic nespustím, prostě čistě nastartovaný win7 a GK jede nevytížená a v pohodě D32PQ

Pak zapnu Chrome (nebo video, film, cokoliv, ale stačí třeba jen jeden prohlížeč) a ejhle??! GK začne jet na 100% a začne se přehřívat třeba i na 80stupňů ZKXND

Ale o stupně mi nejde, mě jde o to, proč GK jede na 100% po zapnutí čehokoliv? U her to chápu, ale u prohlížeče nebo u videa?... to je pitomost.
Mám tu pak další podivuhodný poznatek, že, když přeinstaluju ovladače na GK (třeba ty nejnovější, ale zkoušel jsem i starší) tak po té čisté přeinstalaci, když zapnu chrome, video, tak mi GK zůstává v pořádku nevytížená na pár procentech, ale když zapnu jakoukoliv hru a pak vypnu a potom pustím jen prohlížeč nebo film, tak jsme zase u problému s vytížeností 100% u GK a zase to opravím jen na chvilku, když přeinstaluju ovladače a takhle to můžu dělat tak 150 let dokola no... :-( :shock:

Moje sestava je velice zastaralá tak se mi nesmějte :D
Proc: Intel i5 750 @2.67GHz 2.67GH
GK: GeForce GTX460
RAM: 8GB
OS: win7
Mám PC od těch idiotů HP kde se nedá s tím PC nic dělat ani skoro nic měnit (když jsem to kupoval, tak jsem se ještě moc nevyznal)
Budu rád za každou radu, protože už jsem zoufalý :))

.vbe ani windows/inf nikde v logu neni... nejde to zkopírovat celý a dělá mi to nějaký špatný screeny tak nevim jestli to pujde přečíst.
Ale je tam třeba tohle, to mi přijde divný, ale nevim:

O11 - Options group: [ACCELERATED_GRAPHICS] Accelerated graphics
O15 - Trusted Zone: *.clonewarsadventures.com
O15 - Trusted Zone: *.freerealms.com
O15 - Trusted Zone: *.soe.com
O15 - Trusted Zone: *.sony.com

zkusim ten screen jestli pujde precist fdssd.jpg

Running processes:
C:\Program Files (x86)\Bloody5\Bloody5\Bloody5.exe
C:\Program Files (x86)\Malwarebytes Anti-Malware\mbam.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\MSIAfterburner.exe
C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe
C:\Users\Petr\Downloads\hijackthis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\SysWOW64\blank.htm
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe,

O4 - HKCU\..\Run: [Bloody2] "C:\Program Files (x86)\Bloody5\Bloody5\Bloody5.exe" Minimum
O4 - HKCU\..\Run: [CCleaner Monitoring] "C:\Program Files\CCleaner\CCleaner64.exe" /MONITOR
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\Alg.exe,-112 (ALG) - Unknown owner - C:\Windows\System32\alg.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\efssvc.dll,-100 (EFS) - Unknown owner - C:\Windows\System32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\fxsresm.dll,-118 (Fax) - Unknown owner - C:\Windows\system32\fxssvc.exe (file missing)
O23 - Service: Služba Google Update (gupdate) (gupdate) - Google Inc. - C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Služba Google Update (gupdatem) (gupdatem) - Google Inc. - C:\Program Files (x86)\Google\Update\GoogleUpdate.exe
O23 - Service: Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service (HiPatchService) - Hi-Rez Studios - C:\Program Files (x86)\Hi-Rez Studios\HiPatchService.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\ieetwcollectorres.dll,-1000 (IEEtwCollectorService) - Unknown owner - C:\Windows\system32\IEEtwCollector.exe (file missing)
O23 - Service: @keyiso.dll,-100 (KeyIso) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: MBAMScheduler - Malwarebytes Corporation - C:\Program Files (x86)\Malwarebytes Anti-Malware\mbamscheduler.exe
O23 - Service: MBAMService - Malwarebytes Corporation - C:\Program Files (x86)\Malwarebytes Anti-Malware\mbamservice.exe
O23 - Service: @comres.dll,-2797 (MSDTC) - Unknown owner - C:\Windows\System32\msdtc.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\System32\netlogon.dll,-102 (Netlogon) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (nvsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\nvvsvc.exe (file missing)

O23 - Service: PnkBstrA - Unknown owner - C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe
O23 - Service: @%systemroot%\system32\psbase.dll,-300 (ProtectedStorage) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\Locator.exe,-2 (RpcLocator) - Unknown owner - C:\Windows\system32\locator.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\samsrv.dll,-1 (SamSs) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\snmptrap.exe,-3 (SNMPTRAP) - Unknown owner - C:\Windows\System32\snmptrap.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\spoolsv.exe,-1 (Spooler) - Unknown owner - C:\Windows\System32\spoolsv.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\sppsvc.exe,-101 (sppsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\sppsvc.exe (file missing)
O23 - Service: Steam Client Service - Valve Corporation - C:\Program Files (x86)\Common Files\Steam\SteamService.exe
O23 - Service: NVIDIA Stereoscopic 3D Driver Service (Stereo Service) - NVIDIA Corporation - C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\3D Vision\nvSCPAPISvr.exe
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\ui0detect.exe,-101 (UI0Detect) - Unknown owner - C:\Windows\system32\UI0Detect.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vaultsvc.dll,-1003 (VaultSvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vds.exe,-100 (vds) - Unknown owner - C:\Windows\System32\vds.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\vssvc.exe,-102 (VSS) - Unknown owner - C:\Windows\system32\vssvc.exe (file missing)
O23 - Service: @%systemroot%\system32\wbengine.exe,-104 (wbengine) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbengine.exe (file missing)
O23 - Service: @%Systemroot%\system32\wbem\wmiapsrv.exe,-110 (wmiApSrv) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbem\WmiApSrv.exe (file missing)
O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

--
End of file - 5774 bytes

Ta hra od Hi-Rez Studios je original a nie nejaka crackovana? Ci nahodou ten HiPatchService neni haved.
Vseobecne narychlo tam nevidim nic, odinstaluj vsetky MBAM a restart, a ked to vytazuje az po spusteni chrome, tak si skontroluj vsetky doplnky a rozsirenia v chrome v nastaveniach, pripadne skus vsetky pozakazovat ci to potom prestane.

Zakázal jsem to ve službách a momentálně mám využití GK 1-10% ale nemusí to být tím, jsem udělal i čistou instalaci ovladačů na GK (starších) 320.49 + jsem to projel asi tisice prográmkama co jste mi tu napsali, sem tam to něco našlo, ale velice málokdy. Musel bych zkusit jít něco zahrát, abych to pořádně otestoval a to až zítra, tak zítra napíšu, každopádně děkuji.

- otazka, co vsetko si robil so systemom?
- to ze tam mas koopu veci naprd odinstalovanu, sral to pes, to, ze ti tam chybaju aj systemove subory (nativne programy dodavane s OS) a to je viditelne len to co sa spusta/ma spustat, inak neviem naco si si tam hodil aj ten MBAM ako premium verziu, vyzera to tak ze instalujes sposobom next,next next, OK

- mozes skusit odinstalovat vsetky nepotrebne programy, urobit sfc / scannow, odinstalovat ovladace + nainstalovat nove, hlavne cipsetove ovladace zo stranok HP, potom nanovo nahodit ovladace od VGA.

- ked nepomoze tak reinstalacia OS

Po obnove na tovarny stav (uplne factory recovery) nemusis instalovat nic.
Hlavne tam neinstaluj ani ccleaner ani podobne kraviny.
Ak chces tak si mozes skusit odzalohovat data (aj save hier apod) a obnovit to znova na vyrobny stav, po obnove to musi ist normalne. Nainstal len chrome a skus ho pustit a sleduj vytazenie grafiky.
Je aj mozne z ten program na vytazenie grafiky ukazuje nejake nezmysly, ma to podporovat aj notebooky?

Takže pro zatím je vyřešeno, GK v klidném stavu jede tak jak má, žádný bitcoiny nebo viry jsem neměl, s určitostí zatím nemůžu říct čím to bylo, ale v pohodě to jede od doby kdy jsem ve službách zakázal:
NVIDIA Stereoscopic 3D Driver Service (Stereo Service) - NVIDIA Corporation - C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation\3D Vision\nvSCPAPISvr.exe

a po vypnutí všech pluginů (kromě flash playeru) v chrome zde: chrome://plugins/

Děkuju všem co my s tím pomohli a s jakou rychlostí, je to až neuvěřitelné, že tady pomáháte lidem za svůj drahocený čas a zadarmo... Díky