Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou byste použili zvukovku? HD Audio vs Audigy

Myslíte si že je lepší použít SoundMax Integrated HD Audio s chipem (kodekem?) ADI1988A nebo Audigy 1 ?. Počítač se používá na hry a přehrávání dvd na 5,1 šmejdkách. Předpokládám že Audigy má lepší podporu v hrách a bude o něco rychlejší, integrovaná nebude mít hrozný ovladače a nebudou s ní případné komplikace

Zajímá mě co byste si vybrali Vy.

Díky za názory.

Jsem s Audigy 1 hodně spokojen, až na malý problém při instalaci,
ale to je problém driverů, po menším úsilí se zapasovaly origoš z CD
a nemám důvod k upgradu. Jede mi na ME/2000/XP.
BTW, kdysi po jednou pokusném upgradu SB 5.1 Live jsem nedostal
z první verze XP ani zvuk, tak ovladačům Creative silně nevěřím.