Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak trochu mimo mísu - setkání...

Přátelé, opravdu nevím, kam zařadit tento "dotaz".
I napadlo mě, zda již někdy někde došlo k hromadnému setkání rádců, raditelů, znalců, neznalců... z této skvělé poradny. Inspiruje mě k této otázce příklad z mého autoklubu, kde se pravidelně rok co rok scházíme, pokaždé na jiném rohu republiky, a bývá to úžasné. Že bych mohla osobně poděkovat těm, kteří mi kdy (dobře) poradili či pomohli, těm, kteří si za svou snahu zaslouží minimálně :beer:
Přeji všem hezký zbytek večera.

Stretnutie tu uz bolo a nedopadlo (co sa tyka ucasti) nejako slavne. Ono je totizto problem zladit volny termin viacerich ludi, takze myslienka je to fajn len ta realizacia byva pomerne obtiazna.
Stale mam vsak v hlave myslienku zorganizovat workshop v style vikendovej akcie, kde by boli teda okrem stretnutia uzivatelov boli hlavnym tahakom prednasky (prevazne z pc oblasti), co je vsak organizacne pomerne narocna uloha a navyse workshop by musel byt plateny, co odradi cast uzivatelov...atd.
Takze zatial nic take na tenro rok neplanujeme, to vsa neznamena, ze by sa tenrto rok nic nemuselo uskutocnit.

Jak už píše Fleg, pokusili jsme se o sraz "nejen vládců Universa" :-) loni v Brně, účast byla tristní (zúčastněným se omlouvám). Taková nějaká poradňácká konference s přístupem veřejnosti by byla určitě fajn, jsem ovšem v otázce prezence i nadále skeptikus...