Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak trochu mimo mísu - setkání...

Přátelé, opravdu nevím, kam zařadit tento "dotaz".
I napadlo mě, zda již někdy někde došlo k hromadnému setkání rádců, raditelů, znalců, neznalců... z této skvělé poradny. Inspiruje mě k této otázce příklad z mého autoklubu, kde se pravidelně rok co rok scházíme, pokaždé na jiném rohu republiky, a bývá to úžasné. Že bych mohla osobně poděkovat těm, kteří mi kdy (dobře) poradili či pomohli, těm, kteří si za svou snahu zaslouží minimálně :beer:
Přeji všem hezký zbytek večera.

Jak už píše Fleg, pokusili jsme se o sraz "nejen vládců Universa" :-) loni v Brně, účast byla tristní (zúčastněným se omlouvám). Taková nějaká poradňácká konference s přístupem veřejnosti by byla určitě fajn, jsem ovšem v otázce prezence i nadále skeptikus...