Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lte Internet

Dobrý den, O2 nás nehce pustit od ních odejít sou to s prominutím pí*e zlodějské kun*y No a nabídly nám nějaký Lte internet s bezdrátovým modemem Huawei B890
Máte někdo zkušenosti s Lte internetem ? Paní mě řikala že tam žádne omezení dat není ale radši se zeptám jim určitě nevěřím
Nabídly mi 40 mbs download 40 mbs upload..
Nepadá lte nebo tak ? Díky moc všem.

musíš to udělat tak že to vypovíš k termínu podle smlouvy...stejně ti to budou rozmlouvat....
mně vypovězení hlasové služby trvalo i tyk 3 měsíce...musíš postupovat v souladu se smlouvou, ale jestli máš třeba závazek na 2 roky, tak holt musíš počkat, nebo to ukecat na pomalý data a požádat o nižší tarif..jsi to napsal moc obecně..

Ked mas zavazek na rok, tak ti rok musia poskytovat to k comu si sa zaviazal za tu cenu ku ktorej si sa zaviazal v zmluve, a nemozu ti "nutit" nic nove (mozu ti ponuknut ale ty to nemusis prijat a mozes pozadovat rok to na com si sa dohodol, a vypovedat zmluvu ku koncu toho roka - bez akejkolvek pokuty)

P.S> vobec nechapem jaky mas problem ze co ti kto nuti a preco. z dotazu to neni jasne.

no já to pochopil tak, že je nespokojenej, a tak mu nabídli LTE, samozřejmě s novým úvazkem na rok nebo dva...tak do toho nechoď...jde o to co je za problém, protože to nám tazatel nesdělil...třeba by se dohodl s jiným poskatovatelem na lepší ceně.nebo menší rychlosti, i když dráty jsou stejný...ale to se nedá polemizovat, jelikož nevíme..

No mám teď s O2 samé problémy kolísání hrozný ping, nikdy to nedělalo a problém by měl být na jejich straně, no a už sem toho měl dost, tak sem tam zavolal že chci od ních odejít bylo mi sděleno,že máme smluvní závazek na 1 rok.. (jsme tam už 10 let). Dobrá když tvrdítě že je lte hloupost tak tam nepujdu nechcu si nechat s*át na hlavu.

20 gb je co? 20 gloglobitů?

Ty si tady pleteš pojmy s dojmy a chceš aby tě někdo bral vážně? Kyslíci navíc neposkytují žádných 20gb ani 25gb ani 25GB, ale typicky 20Mbit/s, a to pouze na downlinku.

Pokud máš problémy s latencí, stabilitou nebo rychlostí, máš to v první řadě řešit s technickou podporou, která k tobě v případě potřeby vyšle technika, který linku proměří, prohlédne a případně opraví (leckdy vídám na linkách samodomo úpravy a "vylepšení", které páchají sami uživatelé a pak se diví, že to nefunguje), případně otestuje vlastní DSL router.

Paní z telefonní linky je pouhý agenturní pracovník, který má naučené postupy a většinou není schopen řešit technické problémy.

Samotná smlouva je platná a dle smluvních podmínek se předčasné ukončení pokutuje, a to platí i pro případný "upgrade" na LTE (tam ale nečekej, že budou latence a spolehlivost lepší)

20GB FUP na mobilnom pripojeni je extremne vela. Nemas furt tahat nejake filmy. Normalnym browsenim neurobis ani 2giga za mesiac.

(alebo to mas cez drat a ne mobilne? Tam to musi ist bezproblemov s pingami minimalnymi. Zavolaj na technicke oddelenie a ne nejakemu dementnemu dealerovi co je plateny od toho kolko ludi ojebe)

Jo, stalo se nám také. Internet byl pomalý, vypadával, strašný ping. Na upozornění, že nedostanou ani korunu, dokud to nepoběží, nereagovali. Pak se ale moc divili a začali otravovat, proč neplatíme. V tu chvíli jim bylo sděleno, že si pro zařízení mohou přijet, že odstupujeme od smlouvy. Přišel jakýsi dopis, že máme platit několik tisíc za předčasné ukončení smlouvy. Odpověděli jsme, že nedostanou ani korunu, protože internet nefunguje, jak by měl, a proto nám nedodali služby, jaká je ve smlouvě, tudíž nic nedostanou. Nakonec přišla omluva a částka k uhrazení činila 0 Kč. Hlavní heslo NEDAT SE. Oni to zkouší, protože jim na to dost lidí skočí a vydělají.

pokial máš v zmluve viazanosť tak je jedno či by to bolo O2 alebo niekto iný každý by ti tu pokutu naparil :D
čo sa tíka toho LTE over si rýchlosť a podobne veci v zmluve po prípade že to nedodržia môžeš vypovedať s dôvodu nedodržania podmienok

viem že kedy si ešte T-mobile to robil tak že napísal rýchlosť od- do a potom ta obmedzil na rýchlosť od :D

já měl výpadky, abyl jsem z toho také na prášky, tak jsem O2 požádal, aby to dojeli prověřit na stranu zákazníka, tak dojeli a zjistili že je to skoro nepoužitelný, tak jsem se poptal co s tím, tak šli testovat ještě dolu do domua tam že je to OK, Tak nakonec vyměnili dráty a jede to jak má.
P.Sa jelikož jsem profesí spojař v důchodu , měl jsem celkem jasno co se děje a kde...ale slušnost se vyplatí. Hele ty dráty až k tobě domů jsou O2 a oni jsou povinni je udržovat v takovém stavu, aby vyhovovyly poskytované službě. Takže to klidně nech vyměnit vedení, nic by to nemělo stát...