Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapíná se monitor.

Dobrý den,dnes mi po zapnutí PC nenajel monitor.Grafika se zapla i s chlazením,procesor se taky zapl, s ramkama nevím a deska se mírně zahřívá,ale myslím,že je to normální.Zdroj je funkční.Prosím pomozte,díky.
Můj PC:
Intel Core 2 duo e7400 2,8 ghz
Deska:Gigabyte GA-G31M-S2L
Grafika: Nvidia Geforce GT 220 Gigabyte.
Ramky:2x ADATA 1GB PC2-6400 DDR2-800MHz 240-Pin DIMM Memory Module Mfr P/N AD2800E001GU
Zdroj:ATX-350W

Může být vadné cokoliv: Nejen monitor (což bývá zřídka), tak cokoliv z počítače, tedy zdroj, základní deska, grafika... Že se točí jakési ventilátorky celkem nic neznamená. Povolej někoho znalého, ono to bez vyměňování nepůjde identifikovat (no, možná ano, ale chce to toho znalého).

Zdroj nemusi byt funkcni, nic nemusi byt funkcni, ked to nefunguje.
Zacina sa odpojenim od 230V a vybratim knoflikbaterky na minutu, ak nepomoze tak je nutne skusit iny zdroj a RAM po jednej v roznych slotoch a vybrat grafiku odpojit aj ostatne veci od dosky vcetne front panelu, a podobne.

Tak jsem zkusil vyndat baterku a nepomohlo.Zkusím sehnat nějaký jiný zdroj.A kyz zapnu PC,tak neběží v nouzovém módu,tím myslím, že musím držet tlačítko,aby se počítač vypnul,nestačí jen zmáčknout.Jako by byl normálně v provozu.