Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačítko se samo spouští

Dobrý den,
mám notebook Dell Inspiron a pokazilo se mi tlačítko, kterým se otevírá Centrum nastavení mobilních zařízení. - na klávesnici nahoře vpravo, dvě ozubená kolečka.
Tlačítko se samo spouští a okno s Centrem nastavení mi během práce dokola skáče na obrazovku.

Nedala by se funkce tohoto tlačítka vypnout a spouštět Centrum nastavení mobilních zařízení pouze přes Start?

Popřípadě poradíte něco jiného?

Děkuji velice všem za radu
Jana

Ok. To znamená, že v normálnom režime beží nejaký ovládač, ktorý tie tlačítka sfunkční. Viem len to čo som čítal v tom odkaze vyššie. Ak sa ten ovládač (program) vyradí z činnosti, tlačítko funkčné nebude a ani vyskakovať okno. Možno má ten ovládač aj nejaké konfiguračné okno, kde sa dá vypnúť len to jedno tlačítko.
Neviem ti s istotou povedať ktorý to je. Skús dať screen obrazovky nainštalovaných programov, ktoré sa týkajú DELLu. Mal by byť medzi nimi.