Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při přejmenování....

Jaký je důvod, že se mi zobrazuje toto chybové hlášení [hlaskaap8.jpg] ... pokaždé, když pracuji se souborem uvnitř složky a potom s tou složkou - když jí chci přejmenovat, přesunout nebo odstranit, tak mi vyskočí tato chybová hláška a až po restartování OS teprve mohu se složkou pracovat. Co to způsobuje, jak na to aby mě to už neotravovalo? OS - Windows XP Pro s SP2... Děkuji za případné rady a tipy. :-)

loading...

1. nauč se prosím rozdíl mezi zájmeny ji a , díky. ;-)
2. Velmi pravděpodobně je aktivní nějaký proces, který má otevřený nějaký soubor nebo adresář uvnitř tohoto adresáře. Který, to zjistíš např. pomocí nástroje ProcessExplorer od Sysinternals.

Vždyť odpověď máš v tom dialogu. Prostě to "má otevřený nějakej program" (znalci prominou tu zjednodušující myšlenku). Buď děláš něco se systémovejma souborama (a na to pozor) nebo lezeš do zelí nějaké aplikaci.

Byl by velkej problém napsat o jakou složku a/nebo soubory se jedná?

Pavel