Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc posielajte

Takže dobrý deň, rozhodol som sa upgradnúť starý počítač nakoľko som si kúpil novú grafickú a nedala až taký výkon
aký by som očakával. Tak grafickú už mám je to geforce gt610 2gb, pci express 16.0 viac o nej neviem. Neviem ani to čo treba na ten počítač.
Na základnú dosku potrebujem len ramky, procesor, a grafickú? Alebo aj niečo iné?
Samozrejme počítam stým že nebudem musieť kupovať dvd mechaniku, harddisky, skrinku, a grafickú už mám.
Vysvetlite mi prosím ako by malo čo pasovať do seba, treba aby nová základná doska pracovala so zdrojom a harddiskom alebo ako to je...
Ak je to tak ako si myslím že mi treba len cpu,ram a mb, a samozrejme gpu ktorú už mám tak prosím posielajte nejaké tie zostavy, ako len tie komponenty ktoré mi treba.
A je samozrejmosťou aby pasovali na túto grafickú kartu, tu je na ňu aj link : http://www.alza.sk/asus-gt610-sl-2gd3-l-d375291.ht m
Počítač by mal utiahnuť menej náročné hry ako je lol, dota 2, csgo, na low detaili. Taký priemer.
Rozpočet udávam do 200 €. Ak to nestačí napíšte. Ak hej pošlite hned čo najlepšie varianty. Najlepšie by bolo zo slovenských stránok a z tej istej, ďakujem :)
A samozrejme nie to čo mi nepojde, píšte mi naozaj len tý čo sa do toho rozumiete.
Upravená veľkosť písmen. (los)

Tuhle pomalou srágoru zahltí i 5 let staré PC, nechápu tedy proč chceš upgradovat PC kvůli grafické kartě vhodné tak na plochu Windows, ale určitě ne na hraní?

Grafiku vyhoď, sem napiš konfiguraci zbytku HW a podle toho ti poradíme vhodnou grafiku na hraní.