Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade herního pc Přidání gtx750 asus

Ahoj mám herní pc ale interni gpu mi nestačí chci si dokoupit ASUS GTX750-PHOC-2GD5 ale mám tam Zdroj Evolveo 450W.

Od člověka který mi stavil pc jsem slyšel že má to 100% identickou sestavu a že zdroj moc netopí prý se není čeho bát.

Chci se zeptat jestli mi zdroj vydrží a nevybuchne atd.

Děkuji za rady.

Beru Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM.

Ten Evolveo 450w dám do stašího pc athlon 64 4000+ nvidia 7600GT 1hdd 1dvd rom 2x řadič usb3 tv karta zvukovka wifi karta
6 ventilátorů.

Poslední otázka: Bude ten Evolveo 450w stačit + nějaká rezerva ve výkonu? Kdysi tam byl OEM zdroj 400w colors it

Ja si mylim že když ten zdroj napájí cpu 4x jádra TDP100W Silnější GPU a více ventilátorů.:-|

Tak určitě bude stačit pro napájení cpu 1x jádro TD69W GPU 7600GT Geforce a méně ventilátorů.:-)

Navíc při plné zátěži když hraju tak zdroj vysufukuje vlažný vzduch né horký atd a napájí to 4x jádro takže ten slabší bude v poho.:puff: