Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o váš názor na jeden notebook z druhej ruky

Prosím poraďte.
Jeden človek ktorý sa mi stará o PC keď sa mi niečo pokazí, tak som od neho pýtal či nemá nejaký ntb čo má 4gb RAM a 1gb grafiku (ma v tejto oblasti bohate kontakty).
Dal mi takúto ponuku:
Toshiba Satellite C660-1P8, Core_i5(2410M)-2.3G 15,6"HD(LED) 4G 640G DVDRW WL(n) nVidia(315M/1G) CAM BT W7HP 64 bit, a dopisal k tomu, ze tento ntb bol vystavený v nejakej predajni a ze je to dobra cena 250€. Tento človek je skutočný znalec, neexistuje problém s PC, ktorý by mi niekedy nevedel opraviť a považujem ho aj za dôveryhodného, no napriek tomu chcem vediet aj nezávislé názory. S ntb nemám moc skúsenosti.
Ďakujem

• A to byl vystaven jako v kterém roce?
• O zaruce nebo stavu baterie se nezminil? K tomuto NTB odpovida cena 180Euro, coz by znamelo co zrejme 'ON' bude mit za 200 tobe proda za 250, 50 vydela, vic jak "internet" + "textovy editor" + "video" stim neudelas.
Wifi bude zrejme max 2.4Ghz, HDD a jeho velikost, také neni zrovna vyhra, ale staci.....

Conclusion: Vic jak 150E za neho nedal, jestli ho moc potrebujes, usmlouvej to na 200....(s minimalni 6 mesicni zarukou)

Vďaka za odpoveď. Nuž... písal som aj na nejaké FB skupiny a názory sa líšia tak už fakt neviem. Jeden chalan hovorí, že je to dobrá kúpa a že na tom v pohode zahrám aj Battlefield 3. V mojom prípade sa jedna o prechod zo stolného PC (procák-Intel Core 2 duo E8400 3ghz 3ghz, RAM 2gb, grafika geforce 9500 GT 512mb) - rozbehal som na ňom aj BF3 ale so sekaním aj na low detailoch a 1024x768. Preto mi ide hlavne o to, aby som kúpil minimálne niečo tak dobré ako mám, alebo o čosi lepšie. Nepotrebujem nejaký úplne masaker notebook na najnovšie hry. Svoju hernú závislosť budem aj tak naďalej živiť asi len pri Battlefield Bad Company 2, ale rád by som aj aby zvládol nejaký ten menší strih videa v Sony Vegas.

je to dobrá kúpa a že na tom v pohode zahrám aj Battlefield 3

COZE?
Kamarada nakopej do zadnice, co ti radi za blbosti, na té <64 Bitové> grafice nezahrajes NIC!!! (to uz ta tva dosavadni 9500 GT je vykonejsi, kolikrat, presne nereknu)
Jestli pocitas s tim, ze ti pojede jak tvuj momentalni "stolni", tak to urcite ne a to zdaleka.....

Dnes sa s tým pánom stretnem a požičia mi ho nezáväzne na deň nech si poskúšam čo a ako. Existuje niečo, čo mám na ňom kontrolovať alebo skúsiť? Alebo niečo čo by som tak mohol zistiť a poslať sem do tejto diskusie? Mám na mysli či je nejaký program čo testuje výkon počítača alebo také čosi, z čoho by som výsledky sem mohol zdieľať alebo tak nejako.