Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení Iphone

Prosím o pomoc s nastavením, než s tím krámem někde švihnu.

Mám asi půl roku Iphone 4S. Dřív jsem byl zvyklý na hloupou Nokii, která byla naprosto bez problémů.

Moje problémy s Iphone:

1) i když vypnu wifi, datové přenosy, a další chujoviny, nevydrží nabitý víc než 3 dny

2) neumím zapnout, aby při vypnutém displeji nějak signalizoval nepřijatý hovor nebo nepřečtenou sms. Trochu jsem googlil. Existují návody, které třeba rozblikají foto LED během zvonění, ale jak to přestane zvonit, tak smůla. Konec. Je to živý jak cihla použitá na podložení kývajícího se stolu.

3) mám ho zavirovaný a nevím, jak to odstranit. Přesně se stalo toto: Někdy kolem nového roku jsem se pokusil připojit přes wifi v Brněnské Ikea. Vyběhla na mě stránka s taxikama, vyžadovala jakousi registraci a můj mail. To jsem tam samozřejmě nedal. Od té doby to při zapnutí wifi občas nabíhá, ať jsem kdekoli a nepustí mě to dál. Při zapnutí pouze datových přenosů to nedělá.

Díky za jakoukoli radu. Pokud bych měl seřadit podle toho, co mě nejvíc sere tak 2) 3) a nejméně 1).

1) skoro každý smartphone i v pohotovostním režimu je dead během 3 dnů
2) lze zapnout led upozornění (dioda 3x blikne při zmeškaném hovoru/sms)ovšem nebliká jak stroboskop na diskotéce celou dobu, dokud si toho nevšimnete, takhle byste měl baterku mrtvou do oběda, nebo upozornění v podobě vyskakovacího baneru, dále existují určité aplikace ze Cydia, pokud máte Jailbreak (nedoporučuju pro nezkušené uživatele), dále můžete zapátrat pro "free" aplikacích v appstoru, třeba nějaká toto podporuje.
3) viry zcela jistě na iOS nemáte. Zkuste v nastvavení smazat cookies a data. Pokud nepomůže, tak obnovu telefonu do továrního nastavení v iTunes.

Díky za dosavadní odpovědi.
Ad 1) asi vynecháme. To nemá řešení.

2) a 3) Bylo myšleno jako otázka jak to napravit.
Je to můj první dotykáč. Používám jej na telefonování a sms + 1x za týden možná 5 minut internet. Wifi je příjemnou výhodou kvůli internetu. Hry jsem za toho půl roku ještě nehrál, udělal jsem pár fotek a videí ( pouze když jsem ssebou neměl foťák ). Verzi systému nevím kde najít. Domnívám se, že mám 7 něco. Už 2x nebo 3x mi to nabízelo přechod na v8, ale když jsem si na internetu přečetl, že mě to sežere další 1GB z paměti ( teď mám snad 8GB a z toho použitelnou něco přes polovinu? Nevím, hádám ) tak se novému systému bráním.
Aplikace mám:
Waze, Počasí yahoo, iradar, google disk ( tohle musím kvůli firmě, ale ve skutečnosti jsem to ještě nepoužil ), TeamViewer, ORReader. Jiné ikony navíc tu nevidím.

Aspoň to 2) kdyby se vyřešilo. To je tedy hlavní otázka. To je pro pracovní telefon důležité.
3) by bylo příjemné, ale telefon mám hlavně na telefonování a ještě jsem zvyklý být na internetu z pc.

To je nějaký divný. Dignostika v tom přehrávači hudby mi napsala, že není spuštěný Helper a že nebyl nalezen žádný iPod, iPhone nebo iPad.
A to je blbost. Když si pustím průzkumníka Windows, tak vidím fotky v mobilu, takže to spojené musí být!

Tak jsem i přes ty hlášky, že není nic připojeno, klikal na tlačítko Další a ono to vyblilo nějaký text a na konci toho textu je, že mám verzi 7.1.2. Takže nepřipojeno :-)

Microsoft Windows 7 x64 Home Premium Edition Service Pack 1 (Build 7601)
eMachines eME728
iTunes 11.3.1.2
QuickTime není k dispozici FairPlay 2.6.15 Apple Application Support 3.0.6 iPod Updater Library 11.1f5 CD Driver 2.2.3.0 CD Driver DLL 2.1.3.1 Apple Mobile Device 7.1.2.6 Apple Mobile Device Driver 1.64.0.0 Bonjour 3.0.0.10 Gracenote SDK 1.9.6.502 Gracenote MusicID 1.9.6.115 Data odeslaná do Gracenote 1.9.6.143 Gracenote DSP 1.9.6.45 Sériové číslo iTunes 00BDB8A00BCDE488 Aktuální uživatel není správce. Aktuálním místní datum a čas je 2015-02-24 20:32:03. iTunes nelze v nouzovém režimu spustit. Akcelerované skládání ve WebKitu je zapnuto. Technologie HDCP je podporována. Technologie Core Media je podporována. Informace o zobrazení videa Intel Corporation, Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family Intel Corporation, Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family **** Informace o externích modulech plug-in**** Nejsou nainstalovány žádné externí moduly plug-in. **** Testy síťových připojení **** Informace o síťovém adaptéru Název adaptéru: {1A20633D-79B6-49DD-887D-91F31A4E9EA2} Popis: Sí IP adresa: 192.168.17.3 Maska podsítě: 255.255.255.0 Výchozí brána: 192.168.17.1 DHCP zapnuto: Ne DHCP server: Zápůjčka obdržena: Thu Jan 01 01:00:00 1970 Zápůjčka vyprší: Thu Jan 01 01:00:00 1970 DNS Servery: 8.8.8.8 Název adaptéru: {8ECD66C2-2AD1-4296-97F2-0627E688632F} Popis: Atheros AR8131 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.20) IP adresa: 0.0.0.0 Maska podsítě: 0.0.0.0 Výchozí brána: 0.0.0.0 DHCP zapnuto: Ano DHCP server: Zápůjčka obdržena: Thu Jan 01 01:00:00 1970 Zápůjčka vyprší: Thu Jan 01 01:00:00 1970 DNS Servery: Aktivní připojení: Připojení k místní síti LAN Připojeno: Ano Online: Ano Modem: Ne LAN: Ano Proxy: Ne Informace o bráně firewall Je zapnuta brána Windows Firewall. iTunes nejsou povoleny v bráně Windows Firewall. Připojení k webovým stránkám společnosti Apple bylo úspěšně navázáno. Připojení k iTunes Storu bylo úspěšně navázáno. Připojení k iTunes Storu bylo úspěšně navázáno. Připojení k aktivačnímu serveru iPhonu bylo úspěšně navázáno. Připojení k aktualizačnímu serveru firmwaru bylo úspěšně navázáno. Připojení ke Gracenote serveru bylo úspěšně navázáno. Poslední úspěšný pokus o připojení k iTunes Storu byl 2015-02-24 20:18:04. **** Testy připojení zařízení **** iPodService 11.3.1.2 (x64) (aktuálně spuštěno). iTunesHelper (aktuálně nespuštěno). Apple Mobile Device service 3.3.0.0 (aktuálně spuštěno). USB řadiče: Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2934. Zařízení pracuje správně. Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2935. Zařízení pracuje správně. Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2936. Zařízení pracuje správně. Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2937. Zařízení pracuje správně. Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2938. Zařízení pracuje správně. Univerzální hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB - 2939. Zařízení pracuje správně. Rozšířený hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB2 - 293A. Zařízení pracuje správně. Rozšířený hostitelský řadič Intel(R) ICH9 sběrnice USB2 - 293C. Zařízení pracuje správně. Nebyl nalezen žádný hostitelský řadič FireWire (IEEE 1394). Poslední aktuálně nepřipojená zařízení: iPhone 4S s firmwarem verze 7.1.2 Sériové číslo: C8WN3A1MFML6 **** Testy synchronizace zařízení **** Nebyl nalezen žádný iPod, iPhone nebo iPad.