Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače od výrobce nejdou nainstalovat, Lenovo B320

Dobrý den,
mám menší problém doufám, že někdo ví jak na to už jsem strašně zoufalý.

Mám All in one pc, Lenovo B320 k tomu originální Win7 a ze staršího PC Win XP.
Teď jsem ho přeinstalovával na Windows XP protože na něm potřebuju rozjet některé programy, které mi na win7 nejdou prostě tam chci mít win xp. Tak jsem ho správně nainstaloval, zformátoval disk, nainstaloval jsem 32bitový protože na stránkách od výrobce jsou ovladače pouze pro win xp 32bit.

Tak jsem nainstaloval, aktivoval a jako první nainstaloval chipset, proběhl úspěšně restartoval jsem pc a poté jsem tam dal ovladače na wifi, zvuk to zatím vše jde a potom když jsem tam chtěl dát ovladače na grafiku protože jestli se nemýlím tak je tam integrovaná grafika od intelu tak jsem stáhl officiální ovladače ze stránek výrobce

ZDE
http://support.lenovo.com/cz/cs/products/desktops- and-all-in-ones/ideacentre-b-series-all-in-ones/id eacentre-b320
filtr: windows xp 32bit, Displej a video grafiky

tak mi instalace vyhodí hlášku něco ve smyslu: Počítač nesplňuje minimální požadavky ....

Tak jsem to nechal být a zkusil nainstlovat ten AMD Onboard VGA a také nic.

Co bych mohl dělat špatně nějaké rady ? Prosím moc. Děkuji!

Jaky mas v tych XP servicepack?

Vseobecne mohol si pouzivat Win7 32bit, na tom by malo fungovat vsetko stejne jak na XP 32bit.
Pre XP uz intel moc ovladace nerobi a nepodporuje, neviem odkial tie XP ovladace lenovo vobec nabralo.

P.S. ja tam vobec ovladac nejakej intel grafiky pre XP nevidim (ani sa necudujem).
A ten AMD ovladac teda pise co?

Este jaky v tom mas presne CPU? Ten XP ovladac podporuje len 2. a 1. generaciu
* 2nd generation Intel(R) Core(TM) i3 processor
* 2nd generation Intel(R) Core(TM) i5 processor
* 2nd generation Intel(R) Core(TM) i5 vPro(TM) processor
* 2nd generation Intel(R) Core(TM) i7 processor
* 2nd generation Intel(R) Core(TM) i7 vPro(TM) processor
* Intel(R) Core(TM) i3 Mobile Processor
* Intel(R) Core(TM) i3 Processor
* Intel(R) Core(TM) i5 Mobile Processor
* Intel(R) Core(TM) i5 Processor
* Intel(R) Core(TM) i7 Mobile Processor
* Intel(R) Pentium(R) Processor

Service Pack 3 tam mám, ten AMD se tváří, že je nainstalovaný, ale při startu se ani nespouští ten program a tam kam se to nainstalovalo je prázdno a instalace proběhla nějak rychle, ale úspěšně.

Zítra se podívám nemám ho u sebe, ale mam zato, že Pentium.

Ty mám nainstalované, ten od ATI se ani neninstaluje do té složky kam to ukazuje ten manager, ale instalace proběhne úspěšně, ale přitom se nemá ani co nainstalovat protože to proběhne hodně rychle...

A ten od Intel zas vypisuje stále Tento počítač nesplňuje minimální požadavky pro instalaci softwaru.

Achjo už si nevím rady.

nevidím odkaz na přesný model, ale podle netu je to postavené na intelu, proč tam cpeš amd/ati?
edit: aha - jiný odkaz vyjmenovává 3 možné grafiky, čili fak záleží na přesném modelu. použij nějaký diagnostický program, co tam máš za hw.

má to 4gb ramky - bude asi lepší, když své pokusy zformátuješ a necháš tam nainstalovat původní w7.

Intel Pentium CPU G640 @ 2.80GHz
2,99 GB RAM

Service Pack 3

PCI Device
Řadič videa (kompatibilní se standardem VGA) > když ho rozkliknu tak typ zařízení: další zařízení, výrobce: není známo, Umístění: Sběrnice PCI 1, zařízení 0, funkce 0

já tam snad hodim W7 a kouknu se co to tam tahá za grafiku to bude asi nejrychlejší způsob a pak to zas přehodim protože jsem to určitě celý ****
jak s tím čaruju a pak to jen stáhnu na Win 32bit...

Takže jsem reinstall win, dal jsem tam chipset, aktualizace a teď takže spustim instalaci zvolim rychle, necham cestu, dam další probíhá analýza, probíhá instalace všechno strašně rychle prostě už jsem instaloval plno na jinejch pc a vždy to trvalo a nakonec to napíše úspěšně dokončeno, restartuji pc a stejně nic a složka kam se to nainstalovalo je prázdná.

Nevol tam rychle. Jaka je tam ina moznost?
Cesta je jaka presne? Nie su v tom nejake makcene alebo podobne hovadiny? (uzivatelsky profil ma jake meno?)
P.S: a spustaj to preistotu z C:\Temp, ne z plochy.
P.S.2. ak ma uzivatel v mene nejake makcene, tak vytvor noveho admina s menom TEST, a skus to z neho.
P.S.3. skus aj ten ovladac z amd.com, ten pre desktop, ci to nahodou nebude fungovat.

Tak jsem dal vlastní, instaluje se to do C:/Program Files/ATI Technologie
proběhla analýza a teď vyjela nabídka co vše instalovat a zde je pouze už vybraný a jediný zaškrtlý, Správce instalace aplikace ATI Catalyst V3.0.816.0, 20MB dole, že je to instalační balíček ATI CIM a nic jiného nemám na výběr, tak dám další a zas proběhne instalace, úspěšně dokončeno a složka kde to má být je zas prázdná

jdu zkusit P.S.3.

právě, že ne nějakej vyfajčenej manager který má 20MB, ale přitom celý setup 180MB a v nabídce jen ten manager tak já tomu už nerozumim no asi jo protože co jiného mi zbývá, ale ty diagnostický programy win7 nerozjede, už jsem to jednou zkoušel achjo

tak proč to tam pak na jejich stránkách mají, že to prostě jde ty win 32 že na to jsou ovladače když jim to nefrčí

A este jedna vec - OEM vyrobci davaju casto ovladace ako samorozbalovacie exe, ked to spustis tak sa to rozbali, ale nenainstaluje, musis spustit rucne setup.exe z rozbalenej zlozky. Neviem co tam mas stiahnute odkial a co presne sa dialo po spusteni, je nutne rozlisovat rozbalovanie a instalaciu.

No to by som chcel vediet aky program ti nefunguje vo Window 7 a na xp ano,,, ved ja spustam programi z roku 1998 na Windows 7 a bez problemov.
A mimochodom mozno preto ti ten program nesiel spustit predtym ako si mal tam Windows 7 lebo si mal asi 64 bit a stare programi vtedy bud nefunguju alebo vypisu chybu. --> Takze nainstaluj si tam Windows 7 32 bit a potom skus spustit ten program a nezabudni hlavny ".exe" subor prepnut kompatibilitu na Windows xp a aj ako spravca a potom musi fičat.

Ještě tomu dám poslední pokus a více to vysvětlím.

TAKŽE grafika v tom Lenovo B320 je tato 4Li12.png

Zformátoval jsem disk, nainstaloval windows xp 32bit jelikož na stránkách výrobce jsou officiální ovladače a podporuje to tydle win xp 32bit.

Jak jsem to doinstaloval tak jsem nainstaloval chipset, wifi a problém > Grafika
1) Stáhnu rozbalím spustím a sice to má cca 200MB!<, ale! nainstaluje to pouze nějaký manager který má 20MB a nainstaluje ho do složky Program Files/Ati Technologie, a navíc po instalaci který tedy proběhně úspěšně a je hotová ani ne za 30 sekund v té složce nic není ani po restartu počítače.

2) Zkusil jsem stáhnout nějaký pirátský kopie a bla bla furt to samý vše jde jen grafika ne

3) Tak jsem stáhl pouze ovladač už hotový soubory, že ho tam přidám ručně někde jsem to našel pro win 32bit bla bla dal jsem to tam!! A chytlo se to, vzalo si to ty ovladače restartovalo to počítač a ukazuje to už aspoń v správce hardwaru tudle grafiku normální, ale je furt u ní vykřičník. A furt tam ta grafika neni protože se to seká jako prase na větším rozlišení či chytnu nějakou složku a snažim jí přemístit.

4) Dávám tomu poslední šanci pak volím kladivo nemam na to nervy. velice to potřebuji tam dostat. Někdo kdo by měl večer čas a náladu se na to mrknout přes teamviewer?

Díky moc, achjo pojďme to vyřešit, díky

Ja by som povedal ze bud ten ovladac neni pre XP, alebo neni pre tu grafiku. V tom baliku bude urcite nejaky readme alebo nejake release notes, kde je uvedene ze co presne to je za balik pre jake grafiky a jaky OS.
Plus otvor si nejake to .inf co v tom baliku je, a skontroluj si ze jake DEV_ a VEN_ a SUB (subvendor a subdevice) ID su v inf uvedene, a porovnaj to s tvojimi (HW ID vidis v device manageri u toho zariadenia na 3.karte)

Naposled jdu zkusit úplnou instalaci už mi to přestalo brát moje instalační médium. Nemá tu někdo narychlo dokaz na stažení čistých
Windows XP Pro 32bit, SP 2 nebo SP 3 v CZ ?

Poslední pokus, prosím. Nemůžu najít a na technetu nemam subscript:(