Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní telefon - zvuky

Dobrý den, mám 2 dotazy..

1. Když mi někdo zavolá slyším ho mluvit, přesto že jsem ještě nepřijmul hovor. Jak je to možné?

2. Když si nastavím vyzváněcí tón a pak restartuji mobil, vyzváněcí tón se změní opět na původní. Jak tedy nastavit stálý tón?

Můj mobil:

Sencor Element P501
Android 4.4 KitKat

ad 1. je možné že máš nastaven automatický příjem hovorů.

ad 2. je možné, že máš tento tón uložen na SD kartě a při startu není ještě dostupný, a tak jej telefon vyřadí. Mělo by pomoci daný soubor přesunout do paměti telefonu.

Ovšem s ohledem na "značku" je možné téměř cokoli.