Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno připojení k internetu -XP.mozilla,

Ahoj, včera jsem stahoval muziku a najednou mi vypadlo připojení k netu.Navíc mi zmizelo celé nastavení provozovatele sítě a v kolonce připojit, je prázdno. Zkoušel jsem restart, obnovení systému, nic nepomohlo.Volal jsem provozovateli, u něj vše ok.Nakonec jsem nainstaloval nový oper.sys. na druhý Hdd a vše probíhalo normálně.Po vyskočení okénka pro zadání připojení jsem vše vypsal a připojení jede normálně.Moje otázka , proč vypadlo /zmizelo/ připojení z prvního disku a jak jej obnovit?Nepomůže ani spustit průvodce instalací sítě, prostě nic, projel jsem vše Nodem, Spyware, vše bez závad.Doufám že jsem vše napsal dost podrobně a je to k pochopení.Prosím o rady. Vlada

tak jsem všechny běžící služby restartoval a neběžící spustil, nepomohlo to. Chci se omluvit za moji neodbornou terminologii a chci poděkovat všem zůčastněným za rady a za váš čas.Pojedu nadále na disku D, kde je připojení funkční a disk C, nechám být. Snad někdy v budoucnu přijdu na závadu.Pravděpodobně něco vypadlo ze systému, možná někdo bude znát nějaký program na opravu. Děkuji ještě jednou všem, Vlada

Hehe sem na tom podobne, a sem z toho jelen.

Presne jako v predchozim bode. Po jakysi ne moc vydareny instalaci zmizel obsah sitovych pripojeni. Karta je v jinem slotu -> nove nainstalovana, bod obnoveni nepomoh -> hlasi ze zadne zmeny nebyly provedeny, vlastnosti sitovky ve spravci zarizeni jsou korektni, zjistil sem ze v soucastech systemu zmizely veskere protokoly -> byly doinstalovany, stale je obsah sitovych pripojeni prazdny, na jine partition sitovka facha. Obavam se reinstalu, nema nekdo ideu?

No to je prave ten zasadni problem ze to neni kde zaskrtnout. Proste zmizely mi vsechna sitova pripojeni, neni na co klikat a nejdou docpat z5, nasel sem clanek na mrkvosoft podpore o tom ze naka zaplata ma priznyk tyhle chyby. Jako nemoznost spusteni Firewall, prazdna sitova pripojeni, ale postup nezabral. Jednalo se tam o upravu prav pri pristupu do slozky %winroot%registration a spousta jinejch kroku, ale taky nezabralo. Fakt sem z toho jelen, sem clovek co to mu pomerne rozumi, ale tohle sem este nevidel.