Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování počítače při spouštění hry

Ahoj, mám problém při spouštění her:když si chci nějakou spustit tak se mi počítač restartuje a po spuštění se objeví hláška, že Windows měl chybu. V počítači mám RAM256, procesor je Celeron 2400MHz, deska je Inteli865-PE-teda je to napsané v manuálu. S grafickou deskou si nejsem jistá, nejspíš má 128bit. Počítač byl minulý tyden celý přeinstalován, ale nepomohlo to...prosím poraďte

Age of Empires 2 je 2D, Age of Pirates je ale 3D. Jsou spravne nainstalovane ovladace na grafiku? Podporuje vubec graficka karta efekty pouzite v AoP? Dulezite je tedka identifikovat typ graficke karty. Osobne si nejsem jisty, jestli na AoP staci PC s 256MB RAM...