Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - je zdarma?

Dobrý den počul som o windows 10 že je zdarma mam windows xp ale výkonný len na windows nieje penazí zostava :INTEL core i-5 ram 8 gb grafika msi 750 ti no stále windows xp dá sa prejst na tén windows 10 ? zdarma ?
Změna předmětu, původně: Windows 10
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Největší světová softwarová společnost Microsoft představila řadu podrobností o svém novém operačním systému Windows 10. Oznámila rovněž, že tento systém bude poskytovat na jeden rok zdarma uživatelům dřívějších verzí Windows 8.1 i Windows 7. Majitelům těchto verzí bude nabídnuta jako volitelná aktualizace systému.