Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy přes monitor

Zdravím ! Myslím, že jsem už sem psal jeden problém s pruhy na monitor, jelikož jsem to nedohledal v historii tak sem napsat nový ... Ty pruhy přes monitor se objevují i na druhém, který jsem si vypůjčil, takže to bude asi grafickou kartou stejně i tak jsem zkusil jiný kabel a furt to dělá ty samé pruhy . Potřeboval bych poradit jestli někdo nevíte čím to ještě může být ? Díky předem za odpověď .

Kromě jedinců se sloní pamětí, kteří doposledka prolézají všechny zdejší diskuze, nikdo nemá ani ponětí, o čem jsi psal minule, natož předminule. Počítej s tím a pokládej tedy své dotazy tak, jakoby jsi se ptal poprvé. Nebo alespoň vlož odkaz na svůj dotaz, na který se tady odvoláváš.
Nemáš do sestavy zapojené něco jako společná/kabelová/satelitní anténa? (ono stačí, když máš nějaké propojení na TV, nebo cokoliv jiného, co je na tu anténu připojeno). Máš monitor a Pc zapojeny do stejné zásuvky?
Mimochodem: jsem velmi rád, že děkuješ předem. Nerad bych byl u toho, kdybys začal děkovat zadem...