Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozor na O2. Prodávají EDGE připojení a nemají pokrytí.

Rozhodl jsem se, že vyzkouším EDGE od O2, jelikož na jejich stránkách figuruje. Ještě, že jsem si vzal Go za 850,-. Když jsem začal svištět 32kb/sec.protočily se mi panenky a běžel jsem na jejich prodejnu. Tam jsem se dověděl, že jejich pokrytí EDGE je téměř nulové a jedou jen na GPRS.Zlatý T-Mobile ja jejich 26KB/s. Nechal jsem se nachytat.:-[

U edge si vzdy musis pozriet mapu pokrytia, urcite ju maju aj na www strankach.
www.cz.o2.com a do vyhladavania hore napises pokryti, a voala, hned prvy odkaz je mapa pokryti GPRS/EDGE...

P.S. Ziaden operator nema EDGE pokrytie na celom uzemi, ale vacsinou len par miest republiky (slusnejsie firmy maju pokryte 2-3 najvacsie mesta, ale mimo nich ziadne EDGE, len GPRS).
P.S.2. na GPRS sa mi zda 32kbps nejak malo, mohlo by to ist tusim aspon 2x tolko, skus to mimo spicky.

Mapa pokrytí je úplně nejasná, zato jasný je nápis nad ní :V oblastech s nejvyšším provozem GPRS se můžete připojit k internetu pomocí technologie EDGE.
Kdyby ses na mapu podíval, tak zjistíš, že žádné větší město nemá pokrytí EDGE, takže nadpis je zavádějící.Bydlím li na sídlišti, které má víc než 100000 obyvatel, pak dle mého názoru bydlím v oblasti s nejvyšším provozem GPRS.
Podívej se na pokrytí u T-mobile. Nejde mi o současnou rychlost. Pouze zavzpomínám jak to bylo před lety s modemem, nebo GPRS.
Jde mi to neserioznost operátora. Znám plno lidí, kteří se nachytali na rychlý internet protože nebylo uvedeno že cena je bez DPH,bez pevné linky a platí jen na měsíc v akci.
Já jsem se nachytal, tak proč by se měli nachytat i jiní?

Mapa pokrytia je uplne jasna, zato ten napis nad nou je nejasny. Vo velkom meste maju ludia iny inet takze GPRS provoz tam prave bude asi minimalny :-) Z tej vety proste nevies nic, na mape ale presne vidis kde EDGE je a kde nie je.

Dobre ze sa ludia "nachytaju" ja viem ze 80% v republike nepouziva ani jednu mozgovu bunku, ale nevidim dovod preco nepouzivas tie bunky ty. Oni sa ne"nachytaju", oni kupuju nieco, o com si nic nezistili, to je ich problem.

Ja nemam nic proti tomu ze si to sem napisal, kludne.

Bylo zmiňované místo vyznačeno na mapě pokrytí signálem EDGE jako pokryté? Pokud ne, pak můžeš, bohužel, nadávat jen sám sobě. V ideálním světě by se tě zeptali, kde že to hodláš používat a podívali by se ti, zda ti tam EDGE pojede. Ale to už je úplně jiná kapitola. Nežijeme v ideálním světě.