Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadky podsvícení monitoru

Zdravím. Mám problém se svým LED monitorem Samsung SyncMaster SA300 (má externí zdroj). Asi po 2 minutách od zapnutí počítače a soubežně i monitoru část podsvícení pohasne. (viz foto)
Ale po dalších 5 minutách, kdy monitor opět vypnu a zapnu, vše běží jak má. Nevíte čím to může být?
Děkuji za jakékoli nápady.

Je to hardwarová závada a žádným "kouzelným" driverem to zcela určitě nespravíš, to ti je snad jasné od začátku. I kdyby ti někdo z těchto neurčitých informací byl schopen říct, co se pokazilo, tak to stejně sám neopravíš. Udělej tedy to, co jsi měl udělat hned, bez ptaní:
- sháněj schopného bastlíře ve svém okolí a dej mu to na opravu
- pokud neseženeš bastlíře, nebo to nebude schopen opravit, dej monitor do servisu
- pokud bude odhad ceny příliš vysoký, nebo ti to nestojí za to chodit servisu, navštiv sběrný dvůr.

Tak nakonec jsem pomoc našel, ale jen částečnou. Ve videu na youtube watch má stejný problém jako já. Pokud tedy máte 6 minut času a překousnete hudbu ve videu, dokázali byste mi říct o jaký problém jde, případně odhadnout cenu opravy? Z toho co jsem vyrozuměl by se mohlo jednat o špatný kontakt.
Děkuji za odpovědi.