Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po plném spuštění win7 monitor ztmavne

Zdravím, prosím pomóc!
Monitor je podle všeho ok, při nabíhání systému v pořádku, vypínání také, ale když naběhne plocha, ztmaví se monitor tak, že vidím fakt jen obrysy - musel jsem si půjčit jiný monitor a proto teď můžu psát:-). Bod obnovení jsem zkoušel, aktualizaci adaptéru (nvidia geforce 6600) a registry taky. Navíc mi od rána píše google, že moje síť je zdrojem neobvyklého provozu, ale nevím, jak by to mělo souviset. Díky, Jirka

Tak este s tym inym monitorom skus nastavit inu vertikalnu frekvenciu vo Win, ak mas nahodou 75Hz nastav 60Hz. Alebo bude treba opravit monitor.
Alebo vlez do BIOSu nech daco vidis a skus v monitore prestelovat jas a zas skus nabootovat do Win, ze ci to pri nejakom inom jase este udrzi.

Nevim, jestli to mam zminit, ale problemovy monitor je LCD a ten, co je ted pripojeny je CRT. V nastaveni Upresnit nastaveni rozliseni na karte Monitor je vyber obnovovaci frekvence 75Hz a 85Hz. Vybrana je 85 Hz. Predpokladam, ze to se zmeni, jak monitory zase prepojim a objevi se tam tech 60? Potom se to budu muset snazit trefit....

Tak jsem myslel, ze si delas srandu, ale baterka vazne trochu pomohla. Po zmene na 60 zase problik normalnich barev na vterinu a pak zase tma. Jeste jsem zkusil ovladac monitoru, kdyz uz jsem byl v tom, taky nic. Tak asi uz me nic nenapada a budou to nejaky ty soucastky, jak psal jirka. V tom pripade je mi zahadou, proc prvni tri dny fungoval.