Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia tlačiarne Canon ip4600 na Windows 7

Pozdravujem,

nemá niekto náhodou skúsenosti s touto tlačiarňou na Windows 7 64bit? Neviem ju nainštalovať.

Na windows XP mi fugnovala úplne bezchybne, no na Win7 ako keby už neexistovala podpora. Na stránkach výrobcu je len nejaký "add on" (nejaká nadstavba ovládača), no samotný ovládač tam už nie je.

Ďakujem za rady.

Dobrý den,
nevím jak konkrétně s touto tiskárnou (některé nejdou pod win 7 proste rozchodit), ale zkuste starší ovladače (ktere tam tedy take nejsou, zkusit ovladace neoriginalni - bez tiskarny nezkusim).
http://www.canon.cz/support/consumer_products/prod ucts/printers/inkjet/pixma_ip_series/pixma_ip4600. aspx?type=download&language=&os=Windows%207%20(64-bit) jinak samotny addon je exe - mělo by stačit ho nainstalovat a pak připojit tiskárnu, měla , opakuji měla by se doinstalovat sama (pokud máte připojení přes USB).
Pokud ne, zkusit ručně určit ovladače pro win XP .
Pripadne nebo mozna drive zkuste jeste ovladace z us stranek http://www.usa.canon.com/cusa/support/consumer/pri nters_multifunction/pixma_ip_series/pixma_ip4600#D riversAndSoftware tady je ke stažení. - jen si nastavte OS (zkuste ty XP 64 bit)