Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung galaxi sIII. NEO

Samsung galaxi sIII. neo
Dobry den chtěla bych se zeptat mam ted problemy s vyse uvedenym telefonem.mobil mam tak pul roku a to jsem ho mela uz i na oprave z duvodu vybiti a posleze nesel nabit tak jsem ho poslala na reklamaci odpoved mi prisla ze nebyla zjistena zadna zavada.Ted mi mobil dela to ze ma opet problemy s nabijenim , nabijim mobil pres noc a mockrat se mi stalo ze byl mobil rano uplne vybity nebo jen 20% baterky ale nekdy byl i nabity jak kdy zkusila sem vymenit i nabijecku a na tyden to tak bylo v poradku a ted je to to same muzete mi prosim poradit co s tim nevim si rady dekuji za odpoved.

Nevim jak moc je odreny, ale nereklamujes oderku, ale vadnou elektroniku u nabijeni baterie, pokud se jedna o drobnou oderku, tak to co reklamujes nema s oderkou zadnou souvislost. Takze reklamuj podruhe a trvej na jejim vyrizeni, hlavne chtej vsechno od nich pisemne jako podklad pro nezavisleho znalce a nasledne k soudu.

Muzu se zeptat, jedna se o mobil v ceske distribuci nebo reklamujes jen v obchode sedivku?

Je to jen na dobré vůli prodejce, že s ním tuto záležitost urovnáš ke své spokojenosti. Pokud telefon má znak pádu, tak se prodejce může stát za svým tvrzením a dál s ním nepohneš, je to hra kdo má pevnější nervy, teda pokud bys nepřinesla papír s pozitivním nálezem na poruchu nesouvisející se zacházením od soudního znalce na elektroniku (drahé jak prase a výsledek vyjádření předem neznámý, zaplatit se to musí tak jako tak předem).