Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace windows

Mam win 7,ktery uz pri koupi notebooku lenovo G770 byl soucasti. Dnes po aktualizaci mi nejde nabehnout system. Nejde mi ani dostat se do nozoveho rezimu. Kazda rada vitana. A jeste by me zajimalo, kdyz budu muset preinstalovat system, rozdelim hdd na dve casti, na jeden instaluji win a na druhy budu ukladat soubory,fotky atd. Tak pri spadnuti systemu a nasledne nove instalaci zustane vse co bylo na te druhe casti rozdeleneho hdd?

Co to bylo za aktualizaci?
Na HDD by měl být recovery oddíl, ten ti uvede NTB do stavu kdy jsi ho koupil (smažou se všechny data). Lepší je ale sehnat si instalačku Win 7 a přeinstalovat si to sám, disk si můžeš rozdělit dle sebe. Odpověd na poslední otázku je ano, data zůstanou, ale vždy je lepší je mít někde zazálohovaný.